Výber súťaže » Hokej » Dánsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Herlev143402131221
2. Rungsted438612033183
3. Aalborg2351102132148
4. Herning835541734182
5. Odense634841552193
6. Esbjerg6321031653165
7. Frederikshavn8301061532157
8. Sonderjyske1428651549132
9. Rodovre9271261173165

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip