Výber súťaže » Hokej » 1.Fínsko 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Jyvaskyla1040962034206
2. TPS Turku1240751957212
3. Kuopio1339762047193
4. Saipa18383819210191
5. Tampere16359101646195
6. Hameenlinna1734881659183
7. Lukko R.11331561675178
8. HIFK12331451967148
9. Kookoo17339121435196
10. Jukurit12321541798156
11. Pelicans203271017310154
12. Vaasan15311371768147
13. Assat Pori16301391567157
14. Oulu17301291558157
15. Ilves183011715811153

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip