Výber súťaže » Hokej » 1.Nemecko 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Wolfsburg840461732231
2. Straubing639732033194
3. Nurnberg838641754211
4. Bremerhaven938532216164
5. Ingolstadt837741934184
6. Krefeld1137442027172
7. Iserlohn836831945174
8. Augsburg1036671723194
9. Mannheim1136581713194
10. Eisbaren935841845174
11. Munchen1332741669161
12. Koln11311061555165
13. Schwenninger11301151746137
14. Dusseldorf15251281177145

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip