Výber súťaže » Futbal » Portugalsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Guimaraes127401331141
2. Benfica L.126511320133
3. FC Porto125601331123
4. Famalicao225511231132
5. Sp.Lisabon124701241123
6. Sp.Braga124701331114
7. Moreirense223711321105
8. Gil Vicente323621221114
9. Aves12291870142
10. Belenenses422611053121
11. Rio Ave321811142104
12. Portimonense42173941123
13. Santa Clara220101114196
14. Maritimo42082131277
15. P.Ferreira319102861114
16. Tondela51982104394
17. Setubal61974932104
18. Boavista21812196196

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip