Výber súťaže » Futbal » Španielsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Valencia028501520133
2. San Sebastian127501521123
3. Levante127511330142
4. FC Sevilla126611230143
5. Barcelona226511331132
6. Betis S.326401613103
7. Eibar426301524111
8. Levante225611141142
9. Villarreal225621220134
10. Espanyol225601332123
11. Mallorca124911150134
12. CD Leganes324621231123
13. Osasuna424531211124
14. Granada CF22381961142
15. Getafe323731310106
16. Atl.Madrid522731042123
17. Real M.42272132295
18. Atl.Bilbao422711053122
19. Valladolid622541022123
20. Celta Vigo61982864112

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip