Výber súťaže » Futbal » Nemecko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. 1. FC Kolin032201520170
2. RB Leipzig232001702150
3. E.Frankfurt031301610152
4. Union Berlin031301520161
5. Bayern M.131211600152
6. Fort.Dusseldorf130311330170
7. Hoffenheim130301701133
8. Augsburg FC230211601142
9. Leverkusen129411420152
10. Paderborn229301612132
11. Dortmund128501341151
12. VfL Wolfsburg228421410143
13. Hertha228421410143
14. Mgladbach328311602123
15. Schalke 04428211423140
16. Mainz 05127611240152
17. Freiburg026801160152
18. W.Bremen126711330134

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip