Výber súťaže » Futbal » Škótsko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Celtic029101500141
2. Hibernian128101411140
3. Ross County325211122140
4. Livingston32343920142
5. Gl.Rangers12261940132
6. Aberdeen322501233102
7. Motherwell32251131294
8. Hearts42151122393
9. Hamilton320711052102
10. Kilmarnock31983102096
11. St.Johnstone31881114274
12. St. Mirren51784741104

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip