Výber súťaže » Hokej » Švajčiarsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Davos936541835182
2. Biel Bienne EHC834851643184
3. FC Zurich1033751915146
4. Rapperswill1033761454192
5. Zug1330741659142
6. SC Curych10291151555146
7. Lugano1429781436154
8. Lausanne HC10281231667126
9. SCL Tigers13271081255155
10. Ambri P.9251661273139
11. Fribourg10251551375128
12. Servette GE18239811610123

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip