Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Liberec129611610135
2. Jablonec029601340162
3. Ml.Boleslav229411421152
4. Sparta P.228501802105
5. B. Ostrava528231312151
6. C.Budejovice127401421132
7. V. Plzeň326601443122
8. Teplice326421411123
9. Slovacko426211323130
10. Bohemians 1905423731041133
11. Zlin1221001161114
12. Olomouc422721142113
13. MFk Karvina722441023122
14. Slavia Praha4211021152105
15. Opava52172953122
16. Pribram62165921124

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip