Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Jablonec028601240162
2. Sparta P.128501801105
3. Liberec127611510125
4. Ml.Boleslav227411421132
5. C.Budejovice127401421132
6. B. Ostrava527231312141
7. Teplice326421411123
8. Slovacko426211323130
9. V. Plzeň325601343122
10. Zlin1221001161114
11. Olomouc422721142113
12. Bohemians 190542273941133
13. MFk Karvina722441023122
14. Slavia Praha3211011152105
15. Opava52172953122
16. Pribram62165921124

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip