Výber súťaže » Futbal » Francúzsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Nice125201501102
2. Paris SG124201311111
3. Bordeaux12251930132
4. Toulouse122501031122
5. Amiens322311032120
6. Monako221501132102
7. Marseille421311123101
8. St.Etienne120711030104
9. Metz22060113293
10. Lille11981104094
11. Nimes21970952102
12. Brest31962102194
13. Dijon31962102194
14. Lyon31963730123
15. Montpellier2179194185
16. Strasbourg21781102176
17. Angers41771104373
18. Rennes216101103167
19. Reims41684640104
20. Nantes215112480113

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip