Výber súťaže » Futbal » Anglicko Premiership 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Manch.City030201600142
2. Chelsea028401330151
3. Southampton028401330151
4. Tottenham128301421141
5. Manch.UTD128311410142
6. West Ham127401601114
7. Liverpool127401511123
8. Aston Villa227321220151
9. Arsenal226401422122
10. Leicester326321311132
11. Brighton326301423121
12. Wolverhampton425321312122
13. Watford425341200133
14. Burnley224611231123
15. Norwich224601242122
16. Everton324521131132
17. Bournemouth223711321105
18. Cr.Palace22191961123
19. Sheffield UTD22190972122
20. Newcastle32093940115

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip