Výber súťaže » Futbal » Slovensko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Trencin024201120130
2. Michalovce02150940121
3. Skf Sered220411021102
4. Slovan21950112283
5. Trnava21952101094
6. Zilina31941111283
7. Dun.Streda31852841101
8. Senica51831103480
9. Ruzomberok21772730104
10. Pohronie3176192284
11. Nitra2159283076
12. Zl.Moravce6155373382

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip