Výber súťaže » Hokej » Slovensko Extraliga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. MAC Budaopest540612044202
2. Zvolen740441833221
3. HC 07 Detva738621855201
4. Dvtk Jegesmedvek1033861824156
5. Lipt.Mikuláš1233371525181
6. B.Bystrica13326101423184
7. Trenčín1532491606164
8. Snezny Leop.9311141575164
9. Slovan BA1431661738143
10. B.Bystrica11301061365174
11. Sibir.Snajperi1330841759133
12. HC Nove Zamky11291141837118
13. HC Kosice1329971546145

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip