Výber súťaže » Futbal » Albánsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Tirana SK222221110111
2. Luftëtari Gjirokastër32032921111
3. Flamurtari Vlorë11960120176
4. Skenderbeu Korca1187194093
5. Bylis Ballshi41753721103
6. Kukesi KS4175193382
7. Laci SK2168183185
8. Partizani Tirana11510174086
9. Teuta Durrës5129167462
10. Vllaznia Shkodër7127365462

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip