Výber súťaže » Futbal » Albánsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. FC Tirana2100240060
2. Skenderbeu Korce192132060
3. Luft.Gjirokaster291141150
4. KS Flamurtari084060024
5. KF Laci183132051
6. Partizan Tirana174141033
7. Bylis Ballsh372240132
8. KS Kukesi264042222
9. Vlaznia Skoder462132330
10. Teuta Durres444123321

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip