Výber súťaže » Futbal » Taliansko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Atal.Bergamo120001001100
2. Cagliari Calcio01920910101
3. Inter Milano11821820100
4. Moreno De Alboran N0182091091
5. AS Roma.21810110271
6. AC Milano01740730101
7. Bologna1173091182
8. Bouzas Maneiro J1173091182
9. Neapol.2172191181
10. Sassuolo21720100272
11. AC Milano3162172290
12. Brescia0156074082
13. Brescia Calcio1155191064
14. FC Torino1155182073
15. Spal 20131146073173
16. Hellas Verona1145173072
17. Fiorentina3144263181
18. Sampdoria4134362172
19. AC Milano2127154173
20. AC Miláno2127262065

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip