Výber súťaže » Hokej » Rakúsko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Linz443632031233
2. Znojmo539912244175
3. Graz438921852204
4. Innsbruck437921762203
5. Dornbirn735841833175
6. Vienna8331041754165
7. Fehérvár AV195321331392194
8. Salzburg1232771545173
9. Villach12311051837137
10. Bolzano12261361366137
11. Klagenfurt15261071548116

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip