Výber súťaže » Hokej » 1.Fínsko 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Jyvaskyla432721632164
2. Jukurit4291021552145
3. TPS Turku829631345162
4. Saipa1129341527141
5. Tap.Tampere1227561326143
6. Ilves1126641347132
7. Hameenlinna1226551247141
8. Vaasan Sport925851344124
9. KalPa Kuopio1125661435113
10. Lukko Rauma8231241274115
11. KooKoo1223810832155
12. IFK Helsinki112294133796
13. Pelicans1622581228103
14. Assat Pori152089936115
15. Kärpät Oulu142087114794

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip