Výber súťaže » Futbal » Portugalsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Famalicao0152071081
2. Sporting Lisabon0143071072
3. Benfica L.0143081062
4. Alexand,Kalash0143071072
5. Sport.Braga0134071063
6. Vitoria Guimaraes1133063170
7. Moreirense1133071162
8. Maritimo2123171152
9. Gil Vincente3122270152
10. Portimonens..3122251171
11. Desp.Aves0116044072
12. Belenenses2114053261
13. Rio Ave1106054152
14. Lister,Voraco2105162143
15. Boavista Porto2105162143
16. Tondela395143252
17. P.Ferreira377234143
18. V. Setubal566423143

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip