Výber súťaže » Futbal » Španielsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Valencia.01830101082
2. San Sebastian11820100182
3. Espanyol B.11820101181
4. FC Barcelona1173181092
5. Dep.Alaves1173182091
6. Villarreal B21722710101
7. Betis Sevilla21720110262
8. UD Levante B1164172092
9. RCD Mallorca1164182082
10. Granada CF01560550101
11. FC Sevilla0156073083
12. Sacht.Doneck1155191064
13. CD Leganes1155083172
14. Eibar4152091461
15. CA Osasuna4152380172
16. Real Valladolid4152262290
17. Celta de Vigo3144254190
18. Athletic Bilbao4143172371
19. Real Madrid4143280263
20. 1898 Petrzalka5133362271

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip