Výber súťaže » Futbal » Nemecko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Bayern Mníchov01900100090
2. VfL Wolfsburg01900900100
3. Paderborn0172091081
4. Union Berlin0172091081
5. Fort.Dusseldorf01720720100
6. 1. FC Kolín01720720100
7. Dortmund.1171081190
8. Hoffenheim 189911710100171
9. Augsburg1171090181
10. 1. Fsv Mainz 050163072091
11. Eint.Frankfurt0163091072
12. SC Freiburg0163072091
13. VfL Wolfsburg0163081082
14. Leverkusen1162181081
15. Schalke 042161181180
16. VfL Wolfsburg1153181072
17. Hertha BSC1153171082
18. Borussia M`gladbach2152190162

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip