Výber súťaže » Futbal » Škótsko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Celtic027101400131
2. Hibernian Edinburgh126101311130
3. Ross County324111112130
4. Glasgow Rangers12241930131
5. Livingston32233820141
6. Aberdeen FC32050113392
7. Motherwell32051121284
8. Hamilton Ac. 20320511042101
9. Hearts of Midlothian41941112382
10. Kilmarnock3187392095
11. St.Johnstone21871113174
12. St. Mirren4167373194

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip