Výber súťaže » Hokej » Švajčiarsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Davos834541634182
2. Biel832851543174
3. Rapperswill1031761354182
4. FC Zurich931741915126
5. EV Zug1228741558132
6. ZSC Lions10271151455136
7. Lugano1427781336144
8. Lausanne HC10261131557116
9. SCL Tigers1325981155144
10. Ambri P.8241651273129
11. Fribourg8241541274128
12. Servette18219810610113

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip