Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. České Budejovice020201010101
2. Jablonec.01930101092
3. Akaa Volley01840101083
4. Kralovsti Sokoli1183093190
5. Mladá Boleslav11831101082
6. Ml.Boleslav2182291091
7. Koprivnice21820822100
8. Slavia Praha1174181093
9. Sparta Praha11740110164
10. Koprivnice3163371092
11. MFk Karvina3163272191
12. Benatky nad J.1156084172
13. Slavia Praha2146083263
14. TJ Sokol Nove Veseli2146173173
15. Slavia Praha2146064282
16. Bohemians 19053145253192

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip