Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. C.Budejovice021301110102
2. Jablonec021301110102
3. Ostrava220221010101
4. Plzen11940941100
5. Sparta P.11940120174
6. Liberec01940111083
7. Ml.Boleslav21931101192
8. Slovacko31920923100
9. Zlin1176094182
10. FK Teplice2174281093
11. Pribram41734710102
12. Karvina4173282291
13. Slavia P.2166093273
14. S.Olomouc2166183183
15. Opava2166074292
16. Bohemians41553531102

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip