Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. České Budejovice0182091091
2. Koprivnice11810811100
3. Mladá Boleslav01730101072
4. Jablonec.0173091082
5. Ml.Boleslav2171281090
6. Akaa Volley0164091073
7. Kralovsti Sokoli1163083180
8. Sparta Praha11630100163
9. Slavia Praha1154171083
10. Koprivnice3143371072
11. MFk Karvina3143252191
12. Benatky nad J.1136074162
13. Slavia Praha2135073262
14. TJ Sokol Nove Veseli2135172163
15. Bohemians 19053134252182
16. Slavia Praha2126054272

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip