Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. České Budejovice0151081070
2. Ml.Boleslav0151081070
3. Sparta Praha0142080062
4. Jablonec.0142090052
5. Mladá Boleslav0142081061
6. Koprivnice1141061180
7. Akaa Volley0133061072
8. Kralovsti Sokoli1132072160
9. Pří­bram3121360061
10. Slavia Praha1114151063
11. TJ Sokol Nove Veseli1114061153
12. Bohemians 19053112241171
13. Slavia Praha1105043162
14. Slavia Praha1105053152
15. MFk Karvina3103232171
16. Fastav Zlín196054142

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip