Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. České Budejovice0121061060
2. Jablonec.0121070051
3. Mladá Boleslav0112061051
4. Pří­bram1111160051
5. Koprivnice0111051060
6. Ostrava0111061050
7. Sparta Praha0111070041
8. Akaa Volley0103051052
9. C.Budejovice1101051150
10. Sigma Olomouc193051142
11. Slavia Praha093042051
12. Bohemians 1905291140151
13. Fastav Zlín085043042
14. Slavia Praha184033151
15. Slavia Praha174131043
16. MFk Karvina372221151

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip