Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Sparta Praha090050040
2. Ostrava081041040
3. České Budejovice081041040
4. Pří­bram081050031
5. Slovácko081031050
6. Jablonec.080050030
7. Slavia Praha072031041
8. Mladá Boleslav071041030
9. Bohemians 1905270130140
10. C.Budejovice170040130
11. Liberec063031032
12. Sigma Olomouc063031032
13. Fastav Zlín054032022
14. Slavia Praha153022131
15. Slavia Praha152120032
16. MFk Karvina342211131

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip