Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Ml.Boleslav1171181090
2. Koprivnice1171081190
3. Jablonec.0163091072
4. České Budejovice0162081081
5. Akaa Volley0154081073
6. Kralovsti Sokoli1153073180
7. Sparta Praha0153090063
8. Mladá Boleslav0153091062
9. Slavia Praha1144171073
10. Fastav Zlín1126064162
11. Slavia Praha2125063262
12. Bohemians 19053124252172
13. Koprivnice3123361062
14. MFk Karvina3123242181
15. Slavia Praha2116054262
16. TJ Sokol Nove Veseli2115162153

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip