Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. C.Budejovice021401120102
2. Jablonec021401120102
3. C.Budejovice02050111094
4. Liberec12040941110
5. Sparta P.12040130174
6. Ostrava320221011101
7. Ml.Boleslav21941102192
8. Bohemians 190521942910103
9. Slovacko41921923100
10. Zlin1177094183
11. MFk Karvina5173282391
12. Pribram51735710102
13. Slavia Praha2167093274
14. C.Budejovice3166183283
15. Opava3166174292
16. Bohemians 190541653631102

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip