Výber súťaže » Futbal » Česko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Jablonec.060040020
2. Sparta Praha060040020
3. Ostrava051021030
4. České Budejovice051031020
5. Pří­bram051030021
6. Slovácko051021030
7. Bohemians 1905150120030
8. C.Budejovice150030120
9. Slavia Praha042021021
10. Mladá Boleslav041021020
11. Liberec033011022
12. Sigma Olomouc033011022
13. MFk Karvina132111021
14. Slavia Praha032020012
15. Fastav Zlín024012012
16. Slavia Praha123002121

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip