Výber súťaže » Futbal » Holandsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. PSV Eindhoven020001000100
2. Touliatos P01910100091
3. Tira Persikabo01910100091
4. Arnheim11901900100
5. FC Kodan0182091091
6. Emmen01820820100
7. Heerenveen1181191090
8. Madura United11810100181
9. Sp.Rotterdam2180190190
10. Venlo01730100073
11. PEC Zwolle1172090182
12. Feyenoord R.1172091181
13. AZ Alkmaar1163172091
14. ADO Den Haag1163172091
15. Fort.Sittard2162172190
16. Twente3161181280
17. Willem II Tilburg2153262091
18. Groningen2153091262

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip