Výber súťaže » Futbal » Francúzsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. AEL Limassol11820110172
2. AEK Larnaca01820820100
3. Anorthosis F.0173082091
4. Paris SG.1172091181
5. Bordeaux0164073091
6. Ol.Marseille2162091271
7. Fc Metz1154073181
8. AS Monaco2153091262
9. Sacht.Doneck1145172073
10. Stade Brestois 292144271073
11. Angers3143173270
12. Css Saint Etienne1136163073
13. Szombathely2135243092
14. St.Rennes1128073155
15. Ml.Boleslav1127082145
16. Montpellier2126163163
17. Cholet2126064262
18. Dijon Fco3116262154
19. Reims4115451064
20. Om.Nikozia1109136073

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip