Výber súťaže » Futbal » Anglicko Premiership 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Manchester City023101200111
2. Leicester City122111100111
3. Wolverhampton Wanderers122101201101
4. Manchester UTD021301110102
5. Southhampton021301020111
6. Aston Villa121211010111
7. Norwich City121201111101
8. Brighton Hov.121201111101
9. Burnley020401020102
10. Chelsea02040930111
11. Arsenal12030111192
12. Tottenham.120301021101
13. FC Liverpool02030111092
14. West Ham11930110183
15. Watford.41914800111
16. Crystal Palace2184192192
17. Everton21841831101
18. Sheffield Utd.11670661101
19. Newcastle1167174093
20. AFC Bournemouth2166192174

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip