Výber súťaže » Futbal » Slovensko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. AS Trenčín01820820100
2. MFK Zeplín Michalovce0164073091
3. Slovan Bratislava21620100262
4. Sp.Nova Ves2153181172
5. FK Pohronie2144091253
6. Spartak Trnava2144271073
7. FK Senica3143073370
8. Ružomberok2135253082
9. MŠK Žilina3134181253
10. FC Dac 1904 Dunajsk..3134253181
11. Ruzomberok2117262055
12. Zlaté Moravce5114343271

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip