Výber súťaže » Futbal » Slovensko 1. liga 2019/2020

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Trencin02020920110
2. Michalovce01750740101
3. Skf Sered2173191182
4. Slovan21640101263
5. Trnava2155281074
6. Zilina3154191263
7. Senica4153083470
8. Ruzomberok2146263083
9. Dun.Streda3145254191
10. Pohronie3145191254
11. Zl.Moravce5134353281
12. Nitra2128263065

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip