Výber súťaže » Hokej » Švédsko 1. liga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Farjestad22021110192
2. Leksands IF2184093291
3. Vaxjo Lakers2175183192
4. Frolunda31742101173
5. BK Hacken4173292281
6. Djurgarden IF5172282390
7. Skelleftea2166183183
8. Linkoping31651101264
9. HV 712157192165
10. Oskarshamn4155263292
11. Hammarby IF5145263382
12. Hammarby IF6135453282
13. Djurgardens IF4128255273
14. Lulea4119354165

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip