Výber súťaže » Hokej » Česko Extraliga 2019/2020

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. HC Olomouc528731252162
2. HC Pardubice828541524133
3. Kometa Brno727631144162
4. Sparta Praha727641333143
5. Ml.Boleslav727621545122
6. Hr.Kralove627631323144
7. HC Liberec727541523123
8. HC Sparta Praha1027471013173
9. Ml.Boleslav927341325141
10. HC Plzeň625821534105
11. Rytiri Kladno824841254123
12. Ml.Boleslav112185141677
13. Hradec Králové121897113576
14. HC Olomouc11171356106113

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip