Výber súťaže » Futbal » Albánsko 1. liga 2018/2019

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Kastrioti Kruje127801531125
2. Teuta Durres525631142142
3. Skenderbeu Korce0241201170135
4. FC Tirana42394950144
5. Dajti Kamza2221201262106
6. Partizan Tirana322111143288
7. Luft.Gjirokaster321121982124
8. KS Kukesi420122115297
9. KS Flamurtari4201211073105
10. KF Laci4201231051107

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip