Výber súťaže » Futbal » Izrael 2. liga 2018/2019

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Hapoel Kfar Saba11941101093
2. Beitar Shim.Ramla11940102192
3. Sectya Nes Ziona1176093183
4. Hapoel Katamon Jerusalem11761740102
5. Hapoel Petah Tikva2175093282
6. Hap.Rishon L.2175093282
7. Hap.marmore..3174282192
8. Hap..Ramat Gan3174381093
9. Hap.Ramat Hasharo31741101273
10. Hapoel Afula1167093174
11. Hapoel Bnei Lod2166174192
12. Ahap.Ashkelon3165183282
13. H.Natzrat IIIIit6162471291
14. Macc.A.Nazareth4155273282
15. Hapoel Iksal Im.3147174273
16. Hapoel Acre FC8124561363

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip