Výber súťaže » Futbal » Izrael 2. liga 2018/2019

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Beitar Shim.Ramla425321312122
2. Hap.Rishon L.224601242122
3. Hapoel Kfar Saba224611321114
4. Hap.marmore..324521221123
5. Ahap.Ashkelon423511233112
6. Hap.Ramat Hasharo423521222113
7. Hapoel Afula122901151114
8. Sectya Nes Ziona122901241105
9. Hapoel Katamon Jerusalem32273940133
10. Hapoel Iksal Im.322711042123
11. Hap..Ramat Gan422631111115
12. Hapoel Petah Tikva522511234102
13. Macc.A.Nazareth421721052112
14. Hapoel Bnei Lod421721042113
15. H.Natzrat IIIIit62154942121
16. Hapoel Acre FC81865101385

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip