Výber súťaže » Futbal » Izrael 2. liga 2018/2019

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Hap.marmore..328621421144
2. Beitar Shim.Ramla428521422143
3. Ahap.Ashkelon428511433142
4. Hapoel Kfar Saba327711432134
5. Hap.Ramat Hasharo427621332143
6. Hapoel Iksal Im.426721242143
7. Hap..Ramat Gan426731411126
8. Hapoel Petah Tikva626521434122
9. Sectya Nes Ziona2251011441116
10. Hapoel Rishon Lez.325901363123
11. Hapoel Afula325911352124
12. Hapoel Bnei Lod525721243133
13. Hapoel Katamon Jerusalem424931061143
14. Macc.A.Nazareth424921162133
15. H.Natzrat IIIIit724651042142
16. Hapoel Acre FC82275131396

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip