Výber súťaže » Futbal » Holandsko 1. liga 2018/2019

Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomRovno celkomPod domaNad domaRovno domaPod vonkuNad vonkuRovno vonku
1. Heerenveen030101410160
2. Emmen030101510150
3. PSV Eindhoven029201510141
4. Fort.Sittard229021400150
5. Feyenoord R.028301420141
6. Heracles028301420141
7. Arnheim228101602121
8. NAC Breda228111401141
9. Ajax027401500124
10. Willem II Tilburg027401320142
11. De Graafschap126401321132
12. Excelsior Rotterdam126401511113
13. PEC Zwolle226321300133
14. AZ Alkmaar225411131141
15. ADO Den Haag225411131141
16. Venlo124611140132
17. Utrecht324431110133
18. Groningen41611097474

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip