Výber súťaže » Basketbal » Argentína 1. liga 2015/2016

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomPod domaNad domaPod vonkuNad vonku
1. Penarol Del Plata4614219255
2. Obras Sanitarias518245273
3. Gimn.Indalo546264282
4. Quilmes Mar Del Plata506244262
5. Club Atletico674351323
6. Lanus BC564282282
7. Boca Junior..542280262
8. Ferro Carril542271271
9. Est.Bahia Blanca681350331
10. Argentino Junin601300301

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip