Výber súťaže » Basketbal » Argentína 1. liga 2015/2016

Skupina: Počet gólov:
# Pod celkomNad celkomPod domaNad domaPod vonkuNad vonku
1. Penarol M.4614219255
2. Obras Sanitarias518245273
3. Gimn.Indalo546264282
4. Quilmes Mar Del Plata506244262
5. San Lorenzo674351323
6. Lanus BC564282282
7. Boca Juniors542280262
8. Ferro Carril542271271
9. Estud.Bahia681350331
10. Argentino Junín601300301

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip