Výber súťaže » Futbal » Európska liga 2019/2020

osemfinále
12.03. 18:55LASK-Manch.UTD0 - 50:1, 0:40 - 1
19.03. 21:00Manch.UTD-LASKZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 18:55Istanbul Bas.-FC Kodan1 - 00:0, 1:01 - 0
19.03. 21:00FC Kodan-Istanbul Bas.Zobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 18:55FC Sevilla-AS RomaZobraziť podrobnosti k zápasu   
19.03. 21:00AS Roma-FC SevillaZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 21:00Inter M.-GetafeZobraziť podrobnosti k zápasu   
19.03. 18:55Getafe-Inter M.Zobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 18:55E.Frankfurt-Basel0 - 30:1, 0:20 - 1
19.03. 21:00Basel-E.FrankfurtZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 21:00Gl.Rangers-Leverkusen1 - 30:1, 1:20 - 1
19.03. 18:55Leverkusen-Gl.RangersZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 21:00Ol.Pireus-Wolverhampton1 - 10:0, 1:10 - 0
19.03. 18:55Wolverhampton-Ol.PireusZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
12.03. 21:00VfL Wolfsburg-Sacht.Doneck1 - 20:1, 1:10 - 1
19.03. 18:55Sacht.Doneck-VfL WolfsburgZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
27.06. 19:30Barry Town-Cliftonville0 - 00:0, 0:00 - 0
04.07. 20:45Cliftonville-Barry Town4 - 02:0, 2:01 - 0
 
27.06. 20:00KI Klaksvik-Tre Fiori5 - 12:0, 3:11 - 0
04.07. 20:45Tre Fiori-KI Klaksvik0 - 40:3, 0:10 - 2
 
27.06. 20:45Ballymena-NSI Runavik2 - 00:0, 2:01 - 0
04.07. 20:00NSI Runavik-Ballymena0 - 00:0, 0:00 - 1
 
27.06. 20:45La Fiorita-Engordany UE0 - 10:1, 0:00 - 1
04.07. 19:30Engordany UE-La Fiorita2 - 11:0, 1:12 - 0
 
27.06. 19:30Progres Niedercom-Cardiff M.1 - 00:0, 1:01 - 0
04.07. 19:30Cardiff M.-Progres Niedercom2 - 11:0, 1:11 - 1
 
27.06. 20:00Matecosa Sant Juliá-College Europa3 - 21:1, 2:11 - 0
04.07. 20:30College Europa-Matecosa Sant Juliá4 - 01:0, 3:01 - 1
 
27.06. 20:45Pristina-St Joseph's1 - 11:1, 0:00 - 0
02.07. 17:45St Joseph's-Pristina2 - 00:0, 2:01 - 0

4. kolo
22.08. 20:30Alkmaar-Antwerpy1 - 10:1, 1:00 - 0
29.08. 19:30Antwerpy-Alkmaar1 - 4P 0:0, 1:10 - 1
 
22.08. 20:30Gent-Rijeka2 - 10:1, 2:01 - 0
29.08. 20:00Rijeka-Gent1 - 11:1, 0:00 - 1
 
22.08. 19:45FC Kodan-Riga FC3 - 11:1, 2:01 - 0
29.08. 18:45Riga FC-FC Kodan1 - 00:0, 1:01 - 1
 
22.08. 20:30Strasbourg-E.Frankfurt1 - 01:0, 0:01 - 0
29.08. 20:30E.Frankfurt-Strasbourg3 - 01:0, 2:01 - 1
 
22.08. 20:30PSV Eindhoven-Apollon L.3 - 00:0, 3:01 - 0
29.08. 19:00Apollon L.-PSV Eindhoven0 - 40:0, 0:40 - 2
 
22.08. 19:30Feyenoord-H.Beer Sheva3 - 01:0, 2:01 - 0
29.08. 19:30H.Beer Sheva-Feyenoord0 - 30:0, 0:30 - 2
 
22.08. 21:00FC Torino-Wolverhampton2 - 30:1, 2:20 - 1
29.08. 20:45Wolverhampton-FC Torino2 - 11:0, 1:12 - 0
 
22.08. 19:00Suduva-Ferencvaros0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:00Ferencvaros-Suduva4 - 22:1, 2:11 - 0
 
22.08. 21:00Partizan B.-Molde2 - 11:1, 1:01 - 0
29.08. 19:00Molde-Partizan B.1 - 10:0, 1:10 - 1
 
22.08. 20:00Gornik Z.-Gl.Rangers0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:45Gl.Rangers-Gornik Z.1 - 00:0, 1:01 - 0
 
22.08. 20:45Sp.Braga-Sp.Moskva1 - 00:0, 1:01 - 0
29.08. 19:15Sp.Moskva-Sp.Braga1 - 20:2, 1:00 - 2
 
22.08. 20:30St.Bukurest-Guimaraes0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 21:00Guimaraes-St.Bukurest1 - 00:0, 1:01 - 0
 
22.08. 20:00AEK Ateny-Trabzonspor1 - 31:2, 0:10 - 1
29.08. 19:30Trabzonspor-AEK Ateny0 - 20:2, 0:01 - 1
 
22.08. 20:45Celtic-AIK2 - 00:0, 2:01 - 0
29.08. 19:00AIK-Celtic1 - 41:2, 0:20 - 2
 
22.08. 21:00Slovan-PAOK Solun1 - 00:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00PAOK Solun-Slovan3 - 20:1, 3:11 - 1
 
22.08. 21:00Espanyol-Z.Lugansk3 - 10:1, 3:01 - 0
29.08. 19:00Z.Lugansk-Espanyol2 - 20:1, 2:10 - 1
 
22.08. 19:00Malmo FF-Bnei Yehuda3 - 02:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00Bnei Yehuda-Malmo FF0 - 10:1, 0:00 - 2
 
22.08. 19:30Ludogorets-NK Maribor0 - 00:0, 0:00 - 0
29.08. 20:15NK Maribor-Ludogorets2 - 20:2, 2:00 - 0
 
22.08. 20:45Linfield-Karabach A.3 - 22:1, 1:11 - 0
29.08. 18:00Karabach A.-Linfield2 - 11:0, 1:11 - 1
 
22.08. 17:00FC Ararat Armenia-Dudelange F912 - 11:0, 1:11 - 0
29.08. 20:00Dudelange F91-FC Ararat Armenia2 - 10:1, 2:01 - 1
 
22.08. 16:00Lok. Astana-BATE Borisov3 - 02:0, 1:01 - 0
29.08. 19:00BATE Borisov-Lok. Astana2 - 01:0, 1:01 - 1

3. kolo
08.08. 19:30Antwerpy-Liberec1 - 01:0, 0:01 - 0
15.08. 20:00Liberec-Antwerpy1 - 00:0, 1:01 - 1
 
08.08. 17:30AEK Larnaca-Gent1 - 10:1, 1:00 - 0
15.08. 20:30Gent-AEK Larnaca3 - 00:0, 3:01 - 0
 
08.08. 18:00Sparta P.-Trabzonspor2 - 21:0, 1:20 - 0
15.08. 19:30Trabzonspor-Sparta P.2 - 11:0, 1:11 - 0
 
08.08. 18:30Brondby-Sp.Braga2 - 41:2, 1:20 - 1
15.08. 20:45Sp.Braga-Brondby3 - 12:0, 1:12 - 0
 
08.08. 19:30Lok.Plovdiv-Strasbourg0 - 10:1, 0:00 - 1
15.08. 20:30Strasbourg-Lok.Plovdiv1 - 01:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Haugesund-PSV Eindhoven0 - 10:1, 0:00 - 1
15.08. 20:30PSV Eindhoven-Haugesund0 - 00:0, 0:01 - 0
 
08.08. 19:30Feyenoord-Dynamo Tbilisi4 - 01:0, 3:01 - 0
15.08. 18:30Dynamo Tbilisi-Feyenoord1 - 10:0, 1:10 - 1
 
08.08. 21:00FC Torino-S.Soligorsk5 - 02:0, 3:01 - 0
15.08. 19:00S.Soligorsk-FC Torino1 - 10:0, 1:10 - 1
 
08.08. 20:30Vaduz-E.Frankfurt0 - 50:3, 0:20 - 1
15.08. 20:30E.Frankfurt-Vaduz1 - 01:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Molde-Aris Solun3 - 02:0, 1:01 - 0
15.08. 20:30Aris Solun-Molde3 - 02:0, 1:01 - 1
 
08.08. 21:00Gornik Z.-Atromitos Athinon FC0 - 00:0, 0:00 - 0
14.08. 18:00Atromitos Athinon FC-Gornik Z.0 - 20:1, 0:10 - 1
 
08.08. 18:45Ventspils-Guimaraes0 - 30:1, 0:20 - 1
14.08. 18:00Guimaraes-Ventspils6 - 01:0, 5:02 - 0
 
08.08. 20:30Austria V.-Apollon L.1 - 21:1, 0:10 - 1
15.08. 19:00Apollon L.-Austria V.3 - 11:1, 2:02 - 0
 
08.08. 18:15Un.Craiova-AEK Ateny0 - 20:0, 0:20 - 1
15.08. 20:00AEK Ateny-Un.Craiova1 - 11:0, 0:11 - 0
 
08.08. 20:00Rijeka-Aberdeen2 - 00:0, 2:01 - 0
15.08. 20:45Aberdeen-Rijeka0 - 20:2, 0:00 - 2
 
08.08. 20:00Midtylland-Gl.Rangers2 - 40:1, 2:30 - 1
15.08. 20:45Gl.Rangers-Midtylland3 - 12:0, 1:12 - 0
 
07.08. 20:15Slovan-Dundalk FC1 - 00:0, 1:01 - 0
13.08. 21:00Dundalk FC-Slovan1 - 30:2, 1:10 - 2
 
08.08. 21:00Luzern-Espanyol0 - 30:1, 0:20 - 1
15.08. 21:00Espanyol-Luzern3 - 03:0, 0:02 - 0
 
08.08. 19:00Malmo FF-Zr.Mostar3 - 01:0, 2:01 - 0
15.08. 19:00Zr.Mostar-Malmo FF1 - 00:0, 1:01 - 1
 
08.08. 18:00Pj.Jerevan-Wolverhampton0 - 40:2, 0:20 - 1
15.08. 20:45Wolverhampton-Pj.Jerevan4 - 00:0, 4:02 - 0
 
08.08. 19:00Il.Mariupol-Alkmaar0 - 00:0, 0:00 - 0
15.08. 20:30Alkmaar-Il.Mariupol4 - 02:0, 2:01 - 0
 
08.08. 19:00Serif Tiraspol-AIK1 - 20:2, 1:00 - 1
15.08. 19:00AIK-Serif Tiraspol1 - 10:0, 1:11 - 0
 
08.08. 20:00Norrkoping-H.Beer Sheva1 - 10:0, 1:10 - 0
15.08. 19:30H.Beer Sheva-Norrkoping3 - 10:0, 3:11 - 0
 
06.08. 18:00Riga FC-HJK Helsinki1 - 10:1, 1:00 - 0
15.08. 18:00HJK Helsinki-Riga FC2 - 21:0, 1:20 - 0
 
08.08. 19:30Macc.Tel Aviv-Suduva1 - 20:1, 1:10 - 1
15.08. 19:00Suduva-Macc.Tel Aviv2 - 12:0, 0:12 - 0
 
08.08. 20:30St.Bukurest-Ml.Boleslav0 - 00:0, 0:00 - 0
15.08. 19:00Ml.Boleslav-St.Bukurest0 - 10:0, 0:10 - 1
 
06.08. 20:15Sut.Niksic-Linfield1 - 21:1, 0:10 - 1
13.08. 20:45Linfield-Sut.Niksic3 - 22:1, 1:12 - 0
 
08.08. 19:30CSKA Sofia-Z.Lugansk1 - 11:1, 0:00 - 0
15.08. 19:00Z.Lugansk-CSKA Sofia1 - 00:0, 1:01 - 0
 
08.08. 19:00Thun-Sp.Moskva2 - 30:2, 2:10 - 1
15.08. 18:45Sp.Moskva-Thun2 - 10:1, 2:02 - 0
 
08.08. 16:00Lok. Astana-FC La Valletta5 - 13:0, 2:11 - 0
15.08. 20:00FC La Valletta-Lok. Astana0 - 40:2, 0:20 - 2
 
08.08. 19:00Neftci Baku-Bnei Yehuda2 - 21:2, 1:00 - 0
15.08. 19:00Bnei Yehuda-Neftci Baku2 - 11:0, 1:11 - 0
 
08.08. 21:00Partizan B.-Malatya3 - 11:0, 2:11 - 0
15.08. 19:00Malatya-Partizan B.1 - 01:0, 0:01 - 1
 
08.08. 20:00Dudelange F91-Nomme Kalju3 - 12:1, 1:01 - 0
13.08. 18:00Nomme Kalju-Dudelange F910 - 10:0, 0:10 - 2
 
08.08. 19:30Ludogorets-TNS5 - 03:0, 2:01 - 0
15.08. 19:30TNS-Ludogorets0 - 40:2, 0:20 - 2
 
08.08. 19:45Sarajevo FK-BATE Borisov1 - 20:1, 1:10 - 1
15.08. 19:00BATE Borisov-Sarajevo FK0 - 00:0, 0:01 - 0
 
06.08. 17:00FC Ararat Armenia-Saburtalo Tbilisi1 - 21:0, 0:20 - 1
14.08. 18:00Saburtalo Tbilisi-FC Ararat Armenia0 - 20:1, 0:11 - 1

2. kolo
25.07. 20:45Antwerpy-V.ConstantaZobraziť podrobnosti k zápasu   
 
25.07. 20:30Gent-V.Constanta6 - 35:1, 1:21 - 0
01.08. 17:00V.Constanta-Gent2 - 10:1, 2:01 - 1
 
25.07. 15:30Pj.Jerevan-Jablonec2 - 12:0, 0:11 - 0
01.08. 19:00Jablonec-Pj.Jerevan0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 19:00Lechia Gdansk-Brondby2 - 11:0, 1:11 - 0
01.08. 19:30Brondby-Lechia Gdansk2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 20:45Strasbourg-Macc.Haifa3 - 11:1, 2:01 - 0
01.08. 19:00Macc.Haifa-Strasbourg2 - 12:1, 0:01 - 1
 
25.07. 18:30Utrecht-Zr.Mostar1 - 10:1, 1:00 - 0
01.08. 19:00Zr.Mostar-Utrecht2 - 1P 0:1, 1:01 - 0
 
25.07. 21:00FC Torino-Debrecen3 - 02:0, 1:01 - 0
01.08. 18:30Debrecen-FC Torino1 - 40:2, 1:20 - 2
 
25.07. 19:00Flora T.-E.Frankfurt1 - 21:1, 0:10 - 1
01.08. 20:30E.Frankfurt-Flora T.2 - 11:1, 1:02 - 0
 
25.07. 19:00Molde-Cukaricki0 - 00:0, 0:00 - 0
31.07. 20:45Cukaricki-Molde1 - 30:2, 1:10 - 1
 
25.07. 21:00Gornik Z.-Kuopion Pall.1 - 01:0, 0:01 - 0
01.08. 18:00Kuopion Pall.-Gornik Z.0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 20:30Jeunesse Esch-Guimaraes0 - 10:0, 0:10 - 1
01.08. 21:00Guimaraes-Jeunesse Esch4 - 01:0, 3:02 - 0
 
25.07. 19:00Haugesund-Sturm Graz2 - 00:0, 2:01 - 0
01.08. 20:30Sturm Graz-Haugesund2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 18:45Chikhura Sachkhere-Aberdeen1 - 11:0, 0:10 - 0
01.08. 20:45Aberdeen-Chikhura Sachkhere5 - 02:0, 3:01 - 0
 
25.07. 20:45Gl.Rangers-Progres Niedercom2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:30Progres Niedercom-Gl.Rangers0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 20:30Dun.Streda-Atromitos Athinon FC1 - 21:2, 0:00 - 1
01.08. 19:00Atromitos Athinon FC-Dun.Streda3 - 22:0, 1:22 - 0
 
24.07. 18:00Slovan-Feronikeli2 - 11:0, 1:11 - 0
30.07. 18:00Feronikeli-Slovan0 - 20:1, 0:10 - 2
 
25.07. 19:30Lok.Plovdiv-Trnava2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 20:45Trnava-Lok.Plovdiv3 - 11:0, 2:11 - 1
 
25.07. 21:00Espanyol-Stjarnan Gardabae4 - 00:0, 4:01 - 0
01.08. 21:15Stjarnan Gardabae-Espanyol1 - 30:1, 1:20 - 2
 
25.07. 20:45Domzale-Malmo FF2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 19:00Malmo FF-Domzale3 - 22:2, 1:01 - 0
 
25.07. 20:45Wolverhampton-Crusaders2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 21:00Crusaders-Wolverhampton1 - 41:3, 0:10 - 2
 
25.07. 20:30Alkmaar-BK Hacken0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 18:30BK Hacken-Alkmaar0 - 30:1, 0:20 - 1
 
25.07. 20:15Luzern-KI Klaksvik1 - 00:0, 1:01 - 0
01.08. 19:00KI Klaksvik-Luzern0 - 10:1, 0:00 - 2
 
25.07. 18:55Gara Altyn-Un.Craiova0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 18:15Un.Craiova-Gara Altyn1 - 0P PK 0:0, 0:01 - 0
 
25.07. 20:00Fehervar FC-Vaduz1 - 01:0, 0:01 - 0
01.08. 19:00Vaduz-Fehervar FC1 - 00:0, 1:01 - 1
 
25.07. 20:00Norrkoping-FK Liepaja2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:00FK Liepaja-Norrkoping0 - 10:0, 0:10 - 2
 
25.07. 19:30H.Beer Sheva-Kajrat Al.2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 16:30Kajrat Al.-H.Beer Sheva1 - 11:0, 0:10 - 1
 
25.07. 17:30Partizani Tirana-Serif Tiraspol0 - 10:1, 0:00 - 1
01.08. 19:00Serif Tiraspol-Partizani Tirana1 - 10:1, 1:01 - 0
 
25.07. 19:00Alaskert-St.Bukurest0 - 30:0, 0:30 - 1
01.08. 20:30St.Bukurest-Alaskert2 - 31:3, 1:01 - 1
 
23.07. 17:45HB Torshavn-Linfield2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 20:45Linfield-HB Torshavn1 - 01:0, 0:01 - 0
 
25.07. 19:30CSKA Sofia-Osijek1 - 00:0, 1:01 - 0
01.08. 20:45Osijek-CSKA Sofia1 - 01:0, 0:01 - 1
 
25.07. 17:00Gilan Qabala-Dynamo Tbilisi0 - 20:1, 0:10 - 1
01.08. 19:00Dynamo Tbilisi-Gilan Qabala3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 17:30AEK Larnaca-Levski Sofia3 - 00:0, 3:01 - 0
01.08. 18:30Levski Sofia-AEK Larnaca0 - 40:2, 0:20 - 2
 
25.07. 19:00Malatya-Ol.Lublana2 - 21:1, 1:10 - 0
01.08. 20:00Ol.Lublana-Malatya0 - 10:0, 0:10 - 1
 
25.07. 19:00A.Tula-Neftci Baku0 - 10:1, 0:00 - 1
01.08. 19:00Neftci Baku-A.Tula3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 21:00Shamrock R.-Apollon L.2 - 11:1, 1:01 - 0
01.08. 19:00Apollon L.-Shamrock R.2 - 11:0, 1:11 - 1
 
25.07. 19:00S.Soligorsk-Esbjerg2 - 01:0, 1:01 - 0
01.08. 19:45Esbjerg-S.Soligorsk0 - 00:0, 0:00 - 1
 
25.07. 21:00Valur Reykjavík-Ludogorets1 - 11:0, 0:10 - 0
01.08. 19:30Ludogorets-Valur Reykjavík4 - 02:0, 2:01 - 0
 
25.07. 19:30Connahs Q.-Partizan B.0 - 10:0, 0:10 - 1
01.08. 21:00Partizan B.-Connahs Q.3 - 00:0, 3:02 - 0
 
25.07. 20:30Aris Solun-AEL Limassol0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 19:00AEL Limassol-Aris Solun0 - 10:1, 0:00 - 1
 
23.07. 17:55Sk.Tetovo-Dudelange F911 - 21:0, 0:20 - 1
30.07. 17:55Dudelange F91-Sk.Tetovo1 - 10:0, 1:11 - 0
 
25.07. 19:00Ml.Boleslav-Ordabasy1 - 11:1, 0:00 - 0
01.08. 16:00Ordabasy-Ml.Boleslav2 - 31:2, 1:10 - 1
 
25.07. 16:45Ventspils-Gzira United FC4 - 01:0, 3:01 - 0
01.08. 20:00Gzira United FC-Ventspils2 - 21:0, 1:20 - 1
 
25.07. 20:00P.Gliwice-Riga FC3 - 20:1, 3:11 - 0
01.08. 18:30Riga FC-P.Gliwice2 - 11:1, 1:01 - 1
 
23.07. 20:30Tre Penne-Suduva0 - 50:2, 0:30 - 1
30.07. 17:45Suduva-Tre Penne5 - 03:0, 2:02 - 0
 
23.07. 20:00Santa Coloma FC-Lok. Astana0 - 00:0, 0:00 - 0
01.08. 16:00Lok. Astana-Santa Coloma FC4 - 11:1, 3:01 - 0
 
25.07. 20:45B.Podgorica-Z.Lugansk1 - 30:2, 1:10 - 1
01.08. 18:00Z.Lugansk-B.Podgorica1 - 01:0, 0:02 - 0
 
23.07. 17:00FC Ararat Armenia-Lincoln Red Imps2 - 02:0, 0:01 - 0
30.07. 17:45Lincoln Red Imps-FC Ararat Armenia1 - 20:1, 1:10 - 2

1. kolo
20.02. 21:00Ol.Pireus-Arsenal0 - 10:0, 0:10 - 1
27.02. 21:00Arsenal-Ol.Pireus0 - 10:0, 0:11 - 1
 
20.02. 18:55Bruggy-Manch.UTD1 - 11:1, 0:00 - 0
27.02. 21:00Manch.UTD-Bruggy5 - 03:0, 2:01 - 0
 
20.02. 21:00AS Roma-Gent1 - 01:0, 0:01 - 0
27.02. 18:55Gent-AS Roma1 - 11:1, 0:00 - 1
 
11.07. 19:00Brondby-Inter Turku4 - 11:1, 3:01 - 0
18.07. 17:30Inter Turku-Brondby2 - 00:0, 2:01 - 1
 
20.02. 18:55FC Kodan-Celtic1 - 10:1, 1:00 - 0
27.02. 21:00Celtic-FC Kodan1 - 30:0, 1:30 - 1
 
20.02. 18:55Getafe-Ajax2 - 01:0, 1:01 - 0
27.02. 21:00Ajax-Getafe2 - 11:1, 1:01 - 1
 
20.02. 18:55Ludogorets-Inter M.0 - 20:0, 0:20 - 1
27.02. 21:00Inter M.-Ludogorets2 - 12:1, 0:02 - 0
 
20.02. 18:55E.Frankfurt-Salzburg4 - 12:0, 2:11 - 0
28.02. 18:00Salzburg-E.Frankfurt2 - 21:1, 1:10 - 1
 
20.02. 21:00Leverkusen-FC Porto2 - 11:0, 1:11 - 0
27.02. 18:55FC Porto-Leverkusen1 - 30:1, 1:20 - 2
 
11.07. 19:00Molde-Reykjavík KR7 - 14:0, 3:11 - 0
18.07. 21:00Reykjavík KR-Molde0 - 00:0, 0:00 - 1
 
11.07. 20:30College Europa-Gornik Z.0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 21:00Gornik Z.-College Europa3 - 02:0, 1:01 - 0
 
20.02. 18:55Sacht.Doneck-Benfica L.2 - 10:0, 2:11 - 0
27.02. 21:00Benfica L.-Sacht.Doneck3 - 32:1, 1:20 - 1
 
20.02. 21:00Gl.Rangers-Sp.Braga3 - 20:1, 3:11 - 0
26.02. 18:00Sp.Braga-Gl.Rangers0 - 10:0, 0:10 - 2
 
20.02. 18:55Sp.Lisabon-Istanbul Bas.3 - 12:0, 1:11 - 0
27.02. 18:55Istanbul Bas.-Sp.Lisabon3 - 12:0, 1:11 - 1
 
20.02. 21:00Alkmaar-LASK1 - 10:1, 1:00 - 0
27.02. 18:55LASK-Alkmaar2 - 01:0, 1:01 - 0
 
11.07. 20:45Aberdeen-Rovaniemi RoPS2 - 11:0, 1:11 - 0
18.07. 18:00Rovaniemi RoPS-Aberdeen1 - 21:1, 0:10 - 2
 
11.07. 20:00Connahs Q.-Kilmarnock1 - 20:0, 1:20 - 1
18.07. 20:45Kilmarnock-Connahs Q.0 - 20:0, 0:21 - 1
 
09.07. 17:55St Joseph's-Gl.Rangers0 - 40:0, 0:40 - 1
18.07. 20:45Gl.Rangers-St Joseph's6 - 02:0, 4:02 - 0
 
11.07. 20:30Dun.Streda-Cracovia K.1 - 11:1, 0:00 - 0
18.07. 19:00Cracovia K.-Dun.Streda1 - 11:0, 0:10 - 0
 
11.07. 19:00Radnik Bijeljina-Trnava2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 20:45Trnava-Radnik Bijeljina2 - 01:0, 1:01 - 1
 
20.02. 21:00Wolverhampton-Espanyol4 - 01:0, 3:01 - 0
27.02. 18:55Espanyol-Wolverhampton3 - 21:1, 2:11 - 1
 
20.02. 18:55CFR Cluj-FC Sevilla1 - 10:0, 1:10 - 0
27.02. 21:00FC Sevilla-CFR Cluj0 - 00:0, 0:00 - 0
 
11.07. 19:00Malmo FF-Ballymena7 - 03:0, 4:01 - 0
11.07. 19:00Malmo FF-BallymenaZobraziť podrobnosti k zápasu   
18.07. 19:00Ballymena-Malmo FFZobraziť podrobnosti k zápasu   
18.07. 20:45Ballymena-Malmo FF0 - 40:1, 0:30 - 2
20.02. 21:00VfL Wolfsburg-Malmo FF2 - 10:0, 2:11 - 2
27.02. 18:55Malmo FF-VfL Wolfsburg0 - 30:1, 0:22 - 2
 
20.02. 21:00APOEL Nik.-Basel0 - 30:1, 0:20 - 1
27.02. 18:55Basel-APOEL Nik.1 - 01:0, 0:02 - 0
 
11.07. 19:00Debrecen-Kukesi KS3 - 00:0, 3:01 - 0
18.07. 20:00Kukesi KS-Debrecen1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 21:00Gara Altyn-VMFD Zalgiris3 - 11:0, 2:11 - 0
18.07. 19:00VMFD Zalgiris-Gara Altyn1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 20:30Zeta Golubovci-Fehervar FC1 - 51:3, 0:20 - 1
18.07. 20:00Fehervar FC-Zeta Golubovci0 - 00:0, 0:01 - 0
 
11.07. 20:45St. Patricks-Norrkoping0 - 20:0, 0:20 - 1
18.07. 20:00Norrkoping-St. Patricks2 - 11:0, 1:12 - 0
 
11.07. 19:00Brann Bergen-Shamrock R.2 - 22:1, 0:10 - 0
18.07. 21:00Shamrock R.-Brann Bergen2 - 10:0, 2:11 - 0
 
11.07. 18:00Kuopion Pall.-W.Smolevichy2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:30W.Smolevichy-Kuopion Pall.1 - 11:0, 0:10 - 1
 
11.07. 19:00Macc.Haifa-Murska Sobota2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:00Murska Sobota-Macc.Haifa2 - 31:2, 1:10 - 2
 
11.07. 17:30Laci SK-H.Beer Sheva1 - 11:0, 0:10 - 0
18.07. 19:30H.Beer Sheva-Laci SK1 - 00:0, 1:01 - 0
 
11.07. 19:00S.Soligorsk-Hibernians Paola1 - 00:0, 1:01 - 0
18.07. 20:00Hibernians Paola-S.Soligorsk0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 16:45Ventspils-Teuta Durrës3 - 01:0, 2:01 - 0
18.07. 17:00Teuta Durrës-Ventspils1 - 00:0, 1:01 - 1
 
11.07. 20:30St.Bukurest-Milsami Orhei2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 19:00Milsami Orhei-St.Bukurest1 - 20:2, 1:00 - 2
 
11.07. 18:00Sabayil-Un.Craiova2 - 31:1, 1:20 - 1
18.07. 18:00Un.Craiova-Sabayil3 - 21:0, 2:22 - 0
 
09.07. 19:30CSKA Sofia-OFK Titograd4 - 01:0, 3:01 - 0
16.07. 20:30OFK Titograd-CSKA Sofia0 - 00:0, 0:00 - 1
 
11.07. 19:00Crusaders-B36 Torshavn2 - 01:0, 1:01 - 0
18.07. 20:00B36 Torshavn-Crusaders2 - 31:2, 1:10 - 2
 
11.07. 19:00Dynamo Tbilisi-Engordany UE6 - 02:0, 4:01 - 0
18.07. 19:30Engordany UE-Dynamo Tbilisi0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 19:00FK Liepaja-Din.Minsk1 - 11:0, 0:10 - 0
18.07. 18:30Din.Minsk-FK Liepaja1 - 20:1, 1:10 - 1
 
10.07. 17:55Jeunesse Esch-T. Kostanaj0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 14:00T. Kostanaj-Jeunesse Esch1 - 11:0, 0:10 - 0
 
11.07. 18:30Ruzomberok-Levski Sofia0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 18:30Levski Sofia-Ruzomberok2 - 01:0, 1:02 - 0
 
11.07. 20:00Ol.Lublana-Rigas F.S.2 - 30:0, 2:30 - 1
18.07. 18:00Rigas F.S.-Ol.Lublana0 - 20:1, 0:11 - 1
 
11.07. 18:00Flora T.-Radnicki Nis2 - 00:0, 2:01 - 0
18.07. 20:45Radnicki Nis-Flora T.2 - 20:0, 2:20 - 1
 
11.07. 19:00Speranta-Neftci Baku0 - 30:2, 0:10 - 1
18.07. 19:00Neftci Baku-Speranta6 - 04:0, 2:02 - 0
 
09.07. 18:00Gzira United FC-Hajduk Split0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 20:00Hajduk Split-Gzira United FC1 - 31:0, 0:31 - 1
 
11.07. 20:45Cliftonville-Haugesund0 - 10:1, 0:00 - 1
18.07. 19:00Haugesund-Cliftonville5 - 13:1, 2:02 - 0
 
11.07. 18:30Traku FK-KI Klaksvik1 - 10:0, 1:10 - 0
16.07. 19:00KI Klaksvik-Traku FK0 - 00:0, 0:00 - 0
 
11.07. 19:00Zalgiris K.-Apollon L.0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 19:00Apollon L.-Zalgiris K.4 - 02:0, 2:02 - 0
 
11.07. 16:00Ordabasy-Torpedo Kutaisi1 - 00:0, 1:01 - 0
18.07. 19:00Torpedo Kutaisi-Ordabasy0 - 20:0, 0:20 - 2
 
11.07. 20:45Cork City-Progres Niedercom0 - 20:2, 0:00 - 1
18.07. 19:30Progres Niedercom-Cork City1 - 20:1, 1:11 - 1
 
11.07. 22:00Stjarnan Gardabae-Nomme Kalju2 - 11:0, 1:11 - 0
18.07. 18:00Nomme Kalju-Stjarnan Gardabae2 - 11:1, 1:01 - 1
 
11.07. 20:30Cukaricki-FC Urartu3 - 01:0, 2:01 - 0
16.07. 17:00FC Urartu-Cukaricki0 - 50:2, 0:30 - 2
 
11.07. 17:30AEK Larnaca-Petrocub Sarata-Galbena1 - 01:0, 0:01 - 0
18.07. 19:00Petrocub Sarata-Galbena-AEK Larnaca0 - 10:0, 0:10 - 2
 
11.07. 19:00Vilniaus Rit.-Tre FioriZobraziť podrobnosti k zápasu   
18.07. 19:00Tre Fiori-Vilniaus Rit.Zobraziť podrobnosti k zápasu   
 
11.07. 17:30Trans Narva-B.Podgorica0 - 20:1, 0:10 - 1
18.07. 20:45B.Podgorica-Trans Narva4 - 11:1, 3:02 - 0
 
11.07. 19:30Fola Esch CS-Chikhura Sachkhere1 - 21:0, 0:20 - 1
17.07. 18:00Chikhura Sachkhere-Fola Esch CS2 - 11:0, 1:12 - 0
 
11.07. 15:30Pj.Jerevan-FK Shkupi3 - 31:2, 2:10 - 0
18.07. 20:30FK Shkupi-Pj.Jerevan1 - 20:2, 1:00 - 1
 
11.07. 17:00Alaskert-FK Makedonia3 - 11:0, 2:11 - 0
18.07. 16:30FK Makedonia-Alaskert0 - 30:1, 0:20 - 2
 
11.07. 22:00Breidablik-Vaduz0 - 00:0, 0:00 - 0
18.07. 19:00Vaduz-Breidablik2 - 10:0, 2:11 - 0
 
11.07. 18:30Balzan-Domzale3 - 42:1, 1:30 - 1
18.07. 20:45Domzale-Balzan1 - 01:0, 0:02 - 0
 
11.07. 21:00S.Brijeg-Kajrat Al.1 - 21:1, 0:10 - 1
18.07. 16:30Kajrat Al.-S.Brijeg2 - 10:0, 2:12 - 0
 
11.07. 19:00Akad.Pandev-Zr.Mostar0 - 30:2, 0:10 - 1
18.07. 19:00Zr.Mostar-Akad.Pandev3 - 00:0, 3:02 - 0

 




Victory Tip|Nápoveda|Kontakt|© 2012 Victory Tip